W niedzielę 19 marca 2017 r. na Hali Sportowej w Przeźmierowie odbyły się zawody karate dla dzieci i młodzieży, zorganizowane przez Klub Karate SAMURAJ Wielkopolska, OSiR Tarnowo Podgórne oraz Japan Karate Association - Polska.

W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodników z 11 klubów karate z całej Polski. Głównym celem zawodów było wyłonienie kadry narodowej na Mistrzostwa Świata JKA Karate Dzieci, Kadetów i Juniorów JKA 2017 Irlandia 14-19.08.2017 r.

Wśród startujących byli podopieczni krotoszyńskiego  Klubu Sportowego Krotosz.

 

 

WYNIKI:

 

Kata indywidualne dziewcząt –10 lat

1. Liliana Nowicka - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Nikola Seremak - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Wiktoria Olszewska – KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Antonina Zembowicz – UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

Kata indywidualne dziewcząt – 11 lat

1. Marta Pietrzak - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Celina Wunsche - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Katarzyna Mieszkała - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Wiktoria Bryk - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

 

 

Kata indywidualne dziewcząt – 14-16 lat

1. Martyna Kaj- KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

2. Martyna Grajcar - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Anna Wojciechowska - KLUB KARATE SAMURAJ WĄGROWIEC

3. Paulina Porębska - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

 

 

Kata indywidualne chłopców – 9 lat

1. Marcel Jochaniuk – KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

2. Filip Torgowski - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Wojciech Ulewicz - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

3. Mikołaj Żyto - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

 

Kata indywidualne chłopców – 11 lat GR. A

1. Paweł Jakubowicz - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

2. Maksymilian Binkowski- KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Bartosz Kaj - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Filip Polcyn- KLUB KARATE GANKAKU MUROWANA GOŚLINA

 

Kata indywidualne chłopców – 11 lat GR. B

1. Robert Bystrowski - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

2. Aleksander Cholerzyński - KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

3. Dawid Brzozowski - KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Tymoteusz Lityński - KLUB SPORTOWY JAGUAR KROSNO ODRZAŃSKIE

 

Kata indywidualne chłopców – 13 lat

1. Wiktor Koziński - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Hieronim Witek - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Dominik Drab - MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUB KARATEKA

3. Kamil Kościcki - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

 

 

Kumite indywidualne dziewcząt – 13-16 lat

1. Martyna Grajcar - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

2. Martyna Kaj- KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

3. Magdalena Zawadka- KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

 

Kumite indywidualne chłopców – 11-12 lat GR. A

1. Jakub Kwaczyński - UKS BUDO GRODZISK MAZOWIECKI

2. Antoni Moniakowski - KLUB KARATE KONTRA ŻARY

3. Igor Urbański - KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

 

Kumite indywidualne chłopców – 11-12 lat GR. B

1. Robert Bystrowski – KLUB SPORTOWY KROTOSZ - KROTOSZYN

2. Maksymilian Binkowski – KLUB KARATE SAMURAJ PRZEŹMIEROWO

3. Aleksander Cholerzyński - KLUB SPORTOWY WOJOWNIK OTWOCK

4. Adrian Sobala - KLUB KARATE SHIRO KOZIEGŁOWY

 

Cieszą bardzo wyniki najmłodszych adeptów karate, bo to oni będą tworzyć przyszłą kadrę klubu KS Krotosz. Starsi będą reprezentować Polskę w sierpniu na mistrzostwach świata które odbędą się w Irlandii.

22 października KS Krotosz wraz z Japońskim Związkiem Karate będą organizować w Krotoszynie Mistrzostwa Polski JKA na które już dziś serdecznie zapraszamy.