Data wydarzenia: 07.06.2019 18:00 - 09.06.2019 23:00
Miejsce wydarzenia: Koźmin Wielkopolski

W dniach od 7 do 9 czerwca warto zarezerwować sobie na Dni Koźmina Wielkopolskiego w powiecie krotoszyńskim. Jak co roku, Gminny Zespół Instytucji Kultury zadbał o to, by program dni grodu na Orlą był na tyle różnorodny , aby każdy znalazł w nim coś dla siebie.

W piątkowy wieczór na koźmińskiej scenie wystąpi duet DJ`ów Kalwi i Remi znani z kultowego klubowego hitu "Explosion"
W sobotę klimat na koźmińskim Podzamczu diametralnie się zmieni.” Lubisz to lubisz ” – zaśpiewa z pewnością dla publiczności gwiazda sobotniego koncertu – zespół Power Play. Formacja disco-polo znana jest z takich przebojów jak: „Lubisz to lub", "Co ma być to będzie", czy "Najpiękne".Następnie na scenie zaprezentuje się zespół "MAX MIX”, który poprowadzi zabawę taneczną do późnych godzin nocnych.

Gwiazdą Dni Koźmina 2019 będzie MARGARET. Artystka znana już na całym świecie zaprezentuje z pewnością kilka swoich hitów, np. "Byle jak", "Cool me down", czy "Smak radości". Koncert zaplanowano na 9 czerwca.


Jak co roku - oprócz gwiazd - na scenie Dni Koźmina Wielkopolskiego zaprezentują się lokalni artyści , a także orkiestra dęta z Made. W niedzielne popołudnie odbędzie się 11. edycja Festiwalu Przedszkolaka „O złoty dzwoneczek”.

Poniżej plakat wydarzenia: