Wysokość bonusu, jaki bukmacher proponuje nowym graczom najczęściej nie przekracza kilkuset złotych. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie nową ofertą na fortuna bonusy jest takie wysokie, skoro firma umożliwia zgarnięcie nawet tysiąca złotych w ramach bonusu powitalnego.

  1. Czy bukmacher Fortuna jest bezpieczny?
  2. Aktualne bonusy bukmacherskie
  3. Porównanie ofert bukmacherów

W dodatku bonus od depozytu naliczany jest bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków, więc wystarczy zasilić swoje konto w serwisie. Poniżej znajdziesz pozostałe istotne informacje na temat tej wyjątkowej oferty oraz pozostałych promocji, którymi warto się zainteresować.

Czy bukmacher Fortuna jest bezpieczny?

Przed założeniem konta należy upewnić się, że wybrany bukmacher to legalna firma, której można bezpiecznie powierzyć pieniądze. Jeżeli jednak chodzi o Fortuna cashback, to firma działa w Polsce już od 1996 roku, przez co jest to jeden z najlepszych wyborów dla graczy zainteresowanych obstawianiem. Miłośników piłki może natomiast zainteresować to, że bukmacher ten sponsoruje Legię Warszawa, czyli wielokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej.

Aktualne bonusy bukmacherskie

Bonus od depozytu, dzięki któremu możesz otrzymać aż 1000 złotych to dopiero początek. Pozostałe bonusy bukmacherskie pozwolą ci postawić kupon bez ryzyka. Chodzi o wytypowanie wyniku i opłacenie kuponu na kwotę do 120 złotych. Jeżeli wygrasz, bukmacher wypłaci ci należne środki. W przypadku przegranej zwróci natomiast całą postawioną kwotę. Dodatkowo firma oferuje darmowe 20 złotych na obstawianie, co jest świetnym rozwiązaniem dla nowych graczy. Dzięki temu mogą przetestować możliwości i ofertę serwisu bez potrzeby wpłacania swoich własnych pieniędzy. Zajrzyj na stronę i fortuna cashback sprawdź sam.

Porównanie ofert bukmacherów

Wyjątkowa promocja od firmy Fortuna została przygotowana z myślą o nowych graczach. Jeżeli więc w przeszłości założyłeś już konto, powinieneś poszukać dla siebie innych promocji. Nie będziesz miał z tym jednak problemów, gdyż aktualnie każdy bukmacher stara się zachęcić klientów podobnymi działaniami. Informacje o tym, który bukmacherzy oferują dobre bonusy zostały zebrane w rankingu. Jest on nieustannie aktualizowany, więc zawsze znajdziesz tu najświeższe informacje na temat ofert bukmacherów. Serwis odpowiedzialny za opublikowanie rankingu zamieszcza również interesujące informacje ze świata sportu, typy wyników oraz pozostałe rzeczy przydatne dla kibiców i graczy chcących obstawiać wyniki.