W sobotę 08.07.2017 roku po raz drugi w historii odbył się turniej Fortuna Puchar Polski Playarena, czyli rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej, które wspólnie organizują Fortuna Zakłady Bukmacherskie oraz Playarena. Turniej odbył się na boiskach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie.

Do rywalizacji o udział w tym turnieju przystąpiło łącznie blisko 800 drużyn z kilkudziesięciu polskich miast. Awans do turnieju finałowego w Warszawie wywalczyło tylko 40 z nich (zwycięzca pucharu z danego miasta). Miasto Krotoszyn reprezentowała drużyna A Seree Tee Krotoszyn.

Organizatorzy podzielili 40 drużyn na osiem grup po pięć zespołów w każdej grupie. A Seree Tee trafiło do grupy C i w pierwszym meczu pokonali Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 3:2, następnie zremisowali z OKS Kolejorz Ełk 3:3. W trzecim bardzo dobrym meczu w wykonaniu zespołu z Krotoszyna, pokonują oni Ogniwo Babinek 5:1. W ostatnim meczu w grupie A Seree Tee gromi Campeones Starachowice 9:4 i wychodzi z pierwszego miejsca do 1/8 finału, ale warto podkreślić, że przeciwnicy naszej drużyny rozegrali cały turniej bez zmian, a mimo tego awansowali z II miejsca do fazy pucharowej.

W 1/8 finału AST trafia na drużynę Tequila Olsztyn i po zaciętym meczu wygrywa 3:2. W ćwierćfinale drużyna AST ogrywa zespół OST Gdańsk aż 5:0 i melduje się w półfinale turnieju. W ½ finału ekipa AST zmierzyła się z jedną z najbardziej utytułowanych ekip ze Śląska czyli Dentic Clinic Katowice i po bardzo zaciętym meczu Krotoszynianie przegrywają 2:3.

W meczu o 3 miejsce drużyna AST rozbija zmęczonych turniejem Old School Supplements Team Lublin aż 8:2 i ostatecznie zdobywa III miejsce.

III miejsce dla Krotoszyna jest najlepszym wynikiem w historii udziału zespołów z krotoszyńskiej ligi w turniejach piłki nożnej 6-osobowej w Polsce. Jako ciekawostkę można dodać, że drużyna AST zdobyła najwięcej bramek w turnieju – aż 38, prezentując bardzo ofensywny i miły dla oka futbol.

Skład AST:

P. Wojtkowiak (br), M. Nowak, Sz. Sekula, P. Kuszaj, D. Olejnik, Mi. Marciniak, Ma. Marciniak, D. Przybyszewski, A. Wosiek, Ł. Budziak, K. Krystek, P. Fabiś.