W dniach 22-23.07.2017 r. odbyła się IX edycja turnieju piłkarskiego Summer Cup. W turnieju brało udział 16 drużyn. W eliminacjach były 4 grupy po 4 zespoły. Po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do rundy pucharowej (przegrany odpada), która odbyła się w niedzielę.

Po bardzo zaciętych meczach w niedzielę puchar obroniła drużyna A Seree Tee Krotoszyn, która w finale pokonała koźmiński zespół Pro-Met 1:0 (bramka: Mikołaj Marciniak). Trzecie miejsce zajęła ekipa Żubry Krotoszyn pokonując w rzutach karnych ekipę Jelux Team 3:2 (w regulaminowym czasie był wynik 2:2).

 

Indywidualne wyróżnienia i nagrody dla najlepszych wręczali wiceburmistrz Krotoszyna Ryszard Czuszke i przedstawiciel firmy Mahle, dyrektor Krzysztof Wnuk. Królem strzelców turnieju oraz najlepszym, według Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN, zawodnikiem został Karol Krystek (AST). Za najlepszego piłkarza młodego pokolenia uznano Adama Szczepanika (Jelux), a miano najlepszego bramkarza przypadło Kamilowi Maciejewskiemu (Żubry). Na MVP rozgrywek wybrano Artura Błażejczaka (Pro-Met). Organizatorzy wyróżnili także po jednym zawodniku z czołowej czwórki – Daniela Olejnika (AST), Mateusza Mizernego (Pro-Met), Przemysława Nowaka (Żubry) i Mateusza Nowaka (Jelux).