Obostrzenia związane ze światową pandemią COVID-19 sprawiły, że Polacy coraz chętniej decydują się na zakup domków letniskowych, działek czy podmiejskich ruderek do remontu. Nic dziwnego – własna oaza na prowincji daje wolność wyboru i możliwość spokojnego wypoczynku w każdej chwili. Ale zanim nowy nabywca będzie cieszył się z życia daleko od zgiełku miasta, miejsce rekreacji należy wyremontować – sprawdź, na jakie ulepszenia warto zaciągnąć tani kredyt.

1. Ocieplenie domku letniskowego – z tanim kredytem w zasięgu ręki

Choć jak sama nazwa wskazuje, domek letniskowy jest najchętniej odwiedzany o ciepłej porze roku, warto sięgnąć po solidne ocieplenie budynku. Wówczas wczasowicze będą niezależni od warunków atmosferycznych, a należy pamiętać, że zimne noce i poranki potrafią zaskoczyć nawet w wakacyjnych miesiącach. Najczęściej stosowanym materiałem dociepleniowym jest wełna mineralna. Właściwości termoizolacyjne może również podnieść poprzez naprawę uszkodzonego tynku na elewacji zewnętrznej.

 

2. Tani kredyt na sprzęt turystyczno-rekreacyjny

Aby uprzyjemnić wyjazdy wypoczynkowe i tchnąć w nie odrobinę sportowej rywalizacji, warto zainwestować w sprzęty rekreacyjne takie jak: kajaki, stół bilardowy, kijki do nordic walking czy rowery wodne. Nic tak dobrze nie smakuje, jak sezonowe warzywa podpieczone na żywym ogniu, dlatego w niezbędnym wyposażeniu powinien znaleźć się również grill lub ruszt ogniskowy.

 

3. Aranżacja wnętrza domku wczasowego

Domki letniskowe to wymarzone obiekty dla osób, które kochają przebywać na łonie natury. Bliskość flory i fauny warto podkreślić również przy aranżacji rustykalnej chaty. W projekcie powinny znaleźć się dodatki z naturalnych materiałów takie jak: wełniane klimy, drewniane panele ścienne czy wiklinowe lampy. Tani kredyt może posłużyć inwestycji w nietuzinkowe rękodzieło, które dopełni folklorystyczny charakter wnętrza.

 

4. Zainwestuj w idealny sad owocowy

Jeżeli do domku letniskowego przynależy niewielka działka, warto zasadzić na niej krzewy i drzewa owocowe. Niektóre gatunki, takie jak jabłonie, malina, jeżyna lub czarny bez, nie wymagają regularnej opieki czy żyznego podłoża. W ogrodzie można również wysiać łatwe w uprawie zioła, np. lawendę, miodunkę bądź miętę.

 

Spełniaj marzenia z tanim kredytem od TAKTO Finanse

Pragniesz stworzyć swój bezpieczny, klimatyczny azyl za miastem, ale brakuje Ci funduszy? Atrakcyjna pożyczka pozabankowa, oferowana przez TAKTO Finanse, powstała właśnie dla Ciebie. Tani kredyt może wynieść 10 tysięcy złotych, które zostaną rozbite na 40 niskich, wygodnych do spłacenia rat.

Wejdź na stronę przedsiębiorstwa już dziś i wypełnij krótki wniosek internetowy. Formalności możesz dopełnić telefonicznie lub za pośrednictwem zamówionego kuriera, a gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w ten sam dzień roboczy. 

 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.


Źródło: taktofinanse.pl