Brutalne podwójne zabójstwo i próba podwójnego zabójstwa w Cerekwicy Starej w powiecie jarocińskim. 22-latek włamał się w nocy do jednego z domów jednorodzinnych i nożem zaatakował śpiącą rodzinę. Na miejscu zabił małżonków w wieku 59 lat i poważnie ranił ich dwie córki, w tym swoją byłą ciężarną partnerkę. Po szaleńczym ataku nożownik wrócił do swojego domu, tam znalazła go policja.

Do brutalnego zabójstwa doszło dziś w nocy (14/15 marca). 22-latek wszedł do domu jednorodzinnego w Cerekwicy Starej w powiecie jarocińskim. - Zaatakował tam śpiące małżeństwo w wieku 59-lat. Oboje w wyniku odniesionych obrażeń zmarli. Napastnik zaatakował też dwie przebywające tam kobiety w wieku 22 i 25 lat. Starsza z sióstr była w ciąży. W bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze uznali, że konieczny jest zabieg cesarskiego cięcia. Dziecko w poważnym stanie trafiło do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim – mówi nam mł. asp. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Kobieta była w 9. miesiącu ciąży. Ona, jej dziecko i 22-letnia siostra walczą o życie. O napadzie pogotowie powiadomili inni członkowie zaatakowanej rodziny. Sprawcę tej samej nocy znaleziono w jego domu. Miał we krwi 0,14 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna jest byłym partnerem 25-letniej kobiety, którą zaatakował.