Tak jak informowaliśmy jeszcze dzisiaj, ekipa programu Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler zawitała do Odolanowa.

Magda Gessler, gwiazda programu Kuchenne Rewolucje przygotowuje właśnie program w restauracji Zajazd u Stefana w Odolanowie.
Obiekt mieści się przy ulicy Krotoszyńskiej, obok marketu Biedronka.
W godzinach porannych a miejsce przyjechał pierwszy wóz techniczny, a załoga w restauracji pracowała w pocie czoła by powitać celebrytkę.

W godzinach popołudniowych do Odolanowa swoim VIP busem zawitała sama Magda Gessler z ekipą odpowiedzialną za realizacją programu. 
Najpierw Magda Gessler zwiedzała Odolanów i po drodze rozdawała autografy, następnie (około godziny 15:00) załoga udała się do Zajazdu u Stefana.
Obecnie ekipa przebywa wewnątrz lokalu, gdzie realizuje materiały do odcinka w nowej serii programu. Poza tym w 2017 roku Magda Gessler zagości m.in w Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lublinie oraz Łodzi.
Przypominamy, że lokal w Odolanowie jest 3 miejscem w powiece ostrowskim, który odwiedza znana restauratorka. Wcześniej odwiedziła 2 miejsca w Ostrowie Wielkopolskim: restaurację Bombardini oraz restauracją włoską Marrone, która po wizytacji zmieniła nazwę na Golonka w pepitkę. 
Ekipa realizująca program dla stacji TVN zostanie w naszym regionie do niedzieli, kiedy to odbędzie się finał z zaproszonymi wcześniej gośćmi.