Lato to czas, który najczęściej kojarzymy z zabawą, wypoczynkiem i podróżami. Nic więc dziwnego, że firmy chętnie wybierają tę porę roku na organizację eventów i spotkań integracyjnych dla pracowników. Bo co może nam zaoferować jesień czy zima? Jak się okazuje, bardzo wiele! Oto TOP 5 imprez firmowych w Dworze Korona Karkonoszy, które sprawdzą się przy pogodzie i niepogodzie.

Nr 5 – Alternatywne metody parzenia kawy

Bogata historia, wspaniały smak i aromat oraz solidna dawka energii – kawa stała się nieodłączną częścią życia wielu z nas. Ile jednak wiemy o tradycjach z nią związanych, różnych smakach czy alternatywnych metodach przyrządzania? Nasze szkolenie połączone z degustacją odkryje przed uczestnikami bogaty świat kawy i jego tajemnice. 

Nr 4 – Warsztaty rzemiosła regionalnego

Dolny Śląsk to region z bardzo dawną i rozległą tradycją rzemieślnictwa, które obecnie przeżywa swój renesans. Powstają małe warsztaty i rodzinne browary nawiązujące do metod wytwórstwa sprzed wieków. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poznać tajniki wyrobu szkła, tkanin, ceramiki czy kosmetyków naturalnych, a także spróbować sił w stworzeniu własnego produktu.

Nr 3 – Ognisko lub grill

Integracyjne spotkanie przy ognisku lub grillu to doskonały sposób na bliższe poznanie się pracowników i zacieśnienia więzi w zespole. Sprawdzi się idealnie jako samodzielny event, uwieńczenie pobytu w Karkonoszach, czy jedna z atrakcji podczas biesiady, bankietu, przyjęcia czy firmowego karaoke party.

Nr 2 – Biesiada piwna

Zimne piwo z pełną pianką lub grzane z aromatycznymi przyprawami… Biesiada piwna to celebracja różnorodności piwnych smaków. Uczestnicy będą mogli skosztować doskonałych piw rzemieślniczych nawiązujących do najlepszych tradycji browarniczych z całego świata. Chmielową ucztę dopełnią specjalnie dobrane przysmaki: ser w oliwie, oliwki w ziołach czy świeży chleb ze smalcem.

Nr 1 – Turniej kulinarny

Quizy, wyzwania, zagadki… Wyzwania sprawdzające kreatywność, wiedzę, szybkość i umiejętności. Praca w zespole i rywalizacja. Tajemnice mistrzów kuchni i wyśmienita zabawa. I wszystko to pod okiem czujnego jury… Turniej kulinarny od dłuższego czasu jest prawdziwym hitem wśród imprez firmowych. Staniesz do pojedynku na smaki?