Ponad 500 gier największych polskich wydawców, wiedźmińskie gadżety oraz gry z rabatem do 75%, a do tego wszystkiego sporo nowości i prezentacja wydawnictwa Merlin Publishing z bestsellerowym tytułem dedykowanym niezależnym twórcom gier, tylko w trakcie targów Poznań Game Arena 50% taniej!

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena CDP.pl zaprezentuje swoje tytuły w dwóch strefach pełnych rozrywki i dobrej zabawy – ponad 200 m2 to Wielki Giermasz, 100 m2 zajmie Strefa Gier Planszowych, po raz pierwszy w historii CDP.PL!

Gry nawet 75% taniej!

Już w piątek rano rozpocznie się Wielki Giermasz CDP.pl [pawilon 7A], na którym tak jak w poprzednich latach, wszyscy fani gier znajdą coś dla siebie w promocyjnych cenach, nawet 75% taniej.

cdp-1.jpg

Na gości Wielkiego Giermaszu czeka ponad 500 tytułów gier PC i konsolowych oraz wiedźmińskie gadżety.  Pojawią się atrakcyjne tytuły gier PC w cenie już od 5 zł oraz konsolowe hity!

Strefa gier planszowych

Po raz pierwszy w naszej historii przewidzieliśmy osobną strefę Gier Planszowych, gdzie zaprezentujemy ponad 150 produktów! Dodatkową atrakcją będą prezentacje przeprowadzone bezpośrednio przez Wydawców – nie wstydźcie się zadawać pytania, jesteśmy tam dla Was!

"Indie games" od Merlina

Dodatkową nowością jest prezentacja oferty wydawniczej Merlin Publishing, w tym takich hitów jak Indie Games, poradnik niezależnego twórcy gier, którego partnerem medialnym jest Poznań Game Arena.

indie_games_okladka3d.jpg

„Indie Games” Richarda Hill-Whittalla to kompletny przewodnik dla młodych twórców gier niezależnych marzących o karierze w branży tworzenia gier wideo! Z okazji targów można ją będzie kupić w cenie 20 zł czyli 50% taniej. Książka dostępna będzie na Wielkim Giermaszu CDP.PL oraz w sklepach firmowych targów PGA. 1% przychodu ze sprzedaży książki zostanie przekazany na wspieranie polskich twórców gier niezależnych.