Dni Odolanowa to największa impreza plenerowa południowej wielkopolski, która odbywa się już systematycznie co roku od 25 lat. W tym roku z okazji jubileuszu tego wydarzenia organizatorzy postanowili zadbać o wszystkich głodnych wrażeń w Odolanowie i zaplanowali obszerny oraz pełen atrakcji program XXV Dni Odolanowa 2017.

W tym roku na Dni Odolanowa przyjedzie aż kilku popularnych artystów z polskiej sceny muzycznej.

W piątek wieczorem jako gwiazda wieczoru na scenie pojawi się KORDIAN wraz z swoim zespołem Disco Polo. Jego najpopularniejszym utworem jest "Dziewczyna z gór".


Po koncercie gwiazdy piątkowego wieczoru odbędzie się klubowa impreza wraz z Mad Music Agency, czyli klubowe klimaty z DJ`ami.

W sobotę jako pierwsi na scenie pojawi się Kabaret Pod Wyrwigroszem, którzy z pewnością niejednokrotnie rozbawią zebraną publiczność pod sceną do łez swoimi spektaklami.

Po występie kabaretu na scenie pojawi się zapowiadany już wcześniej przez Nas zespół T.Love, który wypuścił już bardzo dużo popularnych hitów ze swojej strony, a jednym z nich jest utwór pt. "Warszawa".


Po ich koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni, a po pokazie zabawa taneczna do wczesnych godzin porannych.

W niedzielę również będzie się sporo działo począwszy od koncertu Eleni, który będzie poprzedzony losowaniem głównej nagrody XXV Dni Odolanowa 2017 - samochodem osobowym marki Peugeot 208. Eleni gościła już kiedyś w Odolanowie, a dokładnie w Gimnazjum im. Jana Pawła II. Jedną z najpopularniejszych piosenek Eleni jest utwór pt. "Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca".


Koncert Eleni to jednak nie wszystko! Zaraz po jej koncercie na odolanowskiej scenie pojawi się zespół BOYS! Zespół ten jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzyki Disco Polo. Lider zespołu Marcin Miller w ostatnim czasie wydał kilka nowych utworów, które cały czas zdobywają popularność i trafiają do szerokiego grona odbiorców. BOYS to zespół, który zebrał sporo nagród i wyróżnień za swoją twórczość. Ich najbardziej rozpoznawalną piosenką jest zdecydowanie utwór pt. "Jesteś szalona".Dni Odolanowa dawniej...

Pamiętacie Dni Odolanowa z dawnych lat? Te, które odbywały się na jakże pięknym odolanowskim rynku? Do dzisiaj wiele osób jest zdania, że wtedy impreza ta wyglądała zdecydowanie lepiej i był zachowany jej klimat. Przypomnijmy jak to wyglądało kiedyś:


Wówczas dużą popularnością cieszyła się "ciuchcia", która woziła dzieci z ich rodzicami po Odolanowie podczas trwania Dni Odolanowa:


Trzeba przyznać, że wtedy ten klimat rzeczywiście był i te Dni Odolanowa "miały w sobie to coś".Poniżej oficjalny plakat XXV Dni Odolanowa 2017


Dołącz do oficjalnego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/680854568761619/
Polub stronę Dni Odolanowa na facebooku: http://fb.com/DniOdolanowa