Wielka tragedia na terenie jednej z posesji we Wronowie w powiecie pleszewskim. Prawdopodobnie z niedzieli na poniedziałek doszło tam do zabójstwa, obecnie sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Pleszewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezionych zwłokach w miejscowości Wronów, w poniedziałek 24 października około godziny 6:00. 
Na miejscu znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny, wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa. 
Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna nie miał genitaliów, ale na razie ani policja ani prokuratura nie potwierdzają tych informacji. 
W dniu dzisiejszym (wtorek 25 października)zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 57-latka, której wyniki mają zostać upublicznione w środę 26 października. 

Na zdjęciu dom, w którym mieszkał mężczyzna wraz ze swoją 90-letnią matką. 

Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna miał rany kłute na ciele i został wykastrowany. 

Jak informuje portal gizalki24.pl do zbrodni doszło na podwórku posesji. Znaczna część posesji była zdeptana co może świadczyć o śladach walki. Dom był zamknięty od środka a w nim cały czas przebywała 90-letnia matka ofiary, która nie była zdolna aby samemu wstać. Policja szukała w okolicznych gospodarstwach i koszach oraz przystankach narzędzia zbrodni oraz genitaliów ofiary, które również zniknęły z miejsca zbrodni.
Ostatnią osoba, która rozmawiała z mężczyzną był jego brat i miało to miejsce w niedzielę 23 października około godziny 17:00.