W poniedziałek 3 lutego o godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie największego Parku Rozrywki w południowej Wielkopolsce. Mowa o Jump Factory, który znajduje się przy ulicy Strumykowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim.

Największy park rozrywki w południowej Wielkopolsce, czyli Jump Factory mieści się przy ulicy Strumykowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim.
Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 2200 metrów przeznaczonych wyłącznie na rozrywkę pod dachem. Będzie można skorzystać m.in. z areny trampolin, parku linowego, trampolin wyczynowych, zjeżdżalni, areny gladiatorów i wielu więcej atrakcji.
Latem rozrywka przeniesie się także na zewnątrz, nowe atrakcje pojawią się na działce o powierzchni ponad 6000 m2.Na powierzchni ponad 2200 m2 startuje największy w regionie park rozrywki. Podział obiektu zaplanowany jest z uwagi na przeznaczenie wiekowe atrakcji. Na mniejszej hali umieszczono małpi gaj dla najmniejszych oraz trampolinki i basen z gąbkami które pozwolą najmniejszym bawić się bezpiecznie i komfortowo. Na dużej hali powstała ogromna arena trampolin która pomieści prawie 30 osób i pozwoli na poprowadzenie najbardziej wyskokowych wf'ów w regionie. Gigantyczny zjazd pontonowy zakończony lądowaniem na poduszce zapewni dobrą zabawę wszystkim. Na obiekcie wydzielono 3 ścieżki akrobatyczne ( mające nawet 11 m długości ) pozwalające doskonalić umiejętności i łączyć ze sobą powietrzne ewolucje. Wisienką na torcie jest trampolina sportowa połączona z Wallem przy której nikt nie będzie się nudził. Z myślą o bezpiecznej adrenalinie wybudowano wewnętrzny park linowy z asekuracją podestami jak i siatkami asekuracyjnymi. Pod parkiem linowym znajduje się 40 m tor przeszkód.
Rozbiegi do basenu z poduchą pneumatyczną pozwolą na doskonalenie ewolucji i dostarczą dużo endorfin.
Na obiekcie znajduje się również strefa z bardzo dobrą kawą i salki na imprezy urodzinowe.
Na okres letni obiekt dysponuje kilkoma tysiącami m2 terenu aby zapewnić również zewnętrzne atrakcje typu karuzele, kolejki, autka i wiele więcej- mówią właściciele.Główna trampolina: 


Cennik korzystania z obiektu: 


Konkurs z nagrodami: 

Zasady są bardzo proste.
Należy polubić fanpage: https://www.facebook.com/trampolinyostrow/ 
Oraz pod postem konkursowym na facebooku w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chcecie się wybrać do nowego Parku Rozrywki. Komentarze z największą ilością polubień wygrywają (5 osób wygrywa)  
Konkurs trwa do wtorku 11 lutego do godziny 12:00