Dla wielu osób lateks ma negatywne konotacje. Tak jak lubimy skórę, przedmioty wykonane z lateksu zwykle przypominają o niedogodnościach i braku wygody. Sposób, w jaki wyglądają, powinien to nadrobić, ale nie musi - ponieważ w rzeczywistości lateksowe ubrania są wyjątkowo przyjemne w noszeniu. Ale jest to coś znanego tylko tym, którzy próbowali…

Co to jest lateks?

Czym tak naprawdę jest ten materiał? Jest to koloidalny roztwór gumy w postaci płynnej. W przemyśle jest głównie stosowany do produkcji artykułów w przemyśle gumowym i meblarskim (materace), ale jest również wykorzystywany w medycynie, ponieważ ma doskonałe właściwości przeciwgrzybicze i przeciwalergiczne. Na przykład można go znaleźć w prezerwatywach.

Dlaczego więc mielibyśmy używać lateksu jako materiału na sukienkę? Przede wszystkim wywołuje skojarzenia seksualne. Który mężczyzna nie chciałby zobaczyć swojej partnerki w sukience z lateksu? Podnieca zmysły, pobudza pasję i - przywodzi na myśl seks w stylu BDSM. Jednak wiele kobiet denerwuje się zakładaniem takich ubrań, ponieważ uważają, że lateks jest niewygodny i nieprzyjemny i że nie będą w nim dobrze wyglądać. Nic nie może być dalej od prawdy! 

Sukienka lateksowa?

Wybierając ten rodzaj odzieży, należy pamiętać, że sukienka jest obcisła. Co dokładnie charakteryzuje lateksową sukienkę?

  • ściśle przylega, a tym samym podkreśla naturalne kształty ciała;
  • jest śliska na zewnątrz, co budzi zmysły obu partnerów;
  • jest bezpieczny i antyalergiczny, co oznacza, że ​​umożliwia stosowanie różnych zabawek erotycznych, a także innych rodzajów zabawy, które w przeciwnym razie mogłyby potencjalnie spowodować negatywne konsekwencje;
  • może być przezroczysty, co otwiera jeszcze szersze pole dla wyobraźni. 

Sukienki z lateksu

Lateksowa sukienka jest dostępna w wielu krojach. Tutaj projektanci uwolnili swoją wyobraźnię, więc na rynku można znaleźć zarówno skąpe spódnice, jak i krótkie sukienki obejmujące najbardziej strategiczne części ciała, a także te, które ujawniają więcej i podkreślają krzywizny ciała.

Sukienka lateksowa może być również wykonana z przezroczystego materiału, a nawet mieć przezroczystą koronkową spódnicę (wykonaną z lateksowej siatki). Używanie tego rodzaju ubrań erotycznych jest zabawne i może Cię zaskoczyć nie raz. Co najważniejsze, daje szczególnie silne poczucie bezpieczeństwa i niedostępności, dzięki czemu może naprawdę dobrze działać w seksie BDSM, w którym kobieta ma kontrolę. 

Jak wybrać odzież lateksową

W takim przypadku warto poświęcić chwilę na zmierzenie swojego ciała. Jednak wiele sukienek jest skonstruowanych w taki sposób, aby dopasowały się do kształtu ciała. Dzięki temu lateksowa sukienka idealnie dopasuje się do kształtu kobiety, dzięki czemu ona i jej partner będą mogli spędzić wieczór na realizacji swoich fantazji. Nie należy obawiać się sukienek lateksowych - ale podziwiać tych, którzy je noszą.