Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie poszukują zaginionego 54 - letniego Leszka Szafrana. Ostatni raz mężczyzna był widziany w swoim domu 4 października br. Wszelkie informacje na temat poszukiwanego można kierować do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie lub do najbliższej jednostki Policji.

Policjanci z Krotoszyna poszukują zaginionego, 54-letniego Leszka Szafrana. Zaginiony ostatni raz widziany był przez rodzinę w dniu 4 października ok. 4.00. Miał udać się na pociąg do Krakowa w celu udania się do szpitala jednak tam nie dojechał. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Rysopis zaginionego: około 175 cm wzrostu, średnia budowa ciała, krótkie włosy koloru szpakowatego. Ubrany był w spodnie typu dżinsy koloru ciemnego, kamizelkę – bezrękawnik koloru czarnego, czapka typu kaszkiet, posiadał przy sobie walizkę na kółkach koloru czarnego.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krotoszynie ul. Zdunowska 38a  albo z najbliższą jednostką Policji. Tel do KPP Krotoszyn: 62 – 725 52 00 lub  telefon alarmowych 997 i  112 w całym kraju.