Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie informuje:

1. W dniu 3 grudnia (wtorek) 2019r. w godzinach od 8:00 do 15:00 będą wykonywane planowane prace na sieci wodociągowej w miejscowości Krotoszyn. Z tego względu nastąpi zamknięcie dostaw wody w obrębie ulic: Ściegiennego, Osadnicza (na odcinku Szosy Benickiej do Ściegiennego), Szosa Benicka (na odcinku Osadniczej do Rumiankowej), Wiejska (na odcinku Łanowej do torów PKP), Genowefy Młynarz, Piaczyńskiego, Chabrowa, Rumiankowa, a także możliwe będą wahania ciśnienia w ich okolicy.

2. W dniu 4 grudnia (środa) 2019r. w godzinach od 8:00 do 15:00 będą wykonywane planowane prace na sieci wodociągowej w miejscowości Tomnice. Z tego względu nastąpi zamknięcie dostaw wody dla miejscowości: Tomnice, Kobierno, Brzoza, Nowy Folwark, a także możliwe będą wahania ciśnienia w jej okolicy.

3. W dniu 5 grudnia (czwartek) 2019r. w godzinach od 8:00 do 15:00 będą wykonywane planowane prace na sieci wodociągowej w miejscowości Baszyny. Z tego względu nastąpi zamknięcie dostaw wody dla miejscowości Baszyny a także możliwe będą wahania ciśnienia w jej okolicy.

W związku z pracami może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia. Prosimy Mieszkańców o zabezpieczenie potrzebnej ilości wody na czas trwania prac. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.