Ruszyło głosowanie internetowe na budowę fantastycznego placu zabaw dla dzieci. Zgłoszona przez Gminę Zduny lokalizacja oraz nakręcone z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zdunach video zostały zakwalifikowane do decydującego etapu głosowania w akcji „Podwórko talentów NIVEA”.

W tegorocznej edycji konkursu chodzi o wspieranie dziecięcych talentów. Na gotowych podwórkach talentów, które zostaną wybudowane w zwycięskich lokalizacjach dzieci będą mogły łączyć zabawę z rozwojem intelektualnym, artystycznym i rodzinnym spędzaniem czasu. W tym roku w drodze do sukcesu w konkursie brały udział dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu udało się stworzyć film, który bierze udział w akcji. To dzięki współpracy ze szkołą udało się przebrnąć przez pierwsze etapy udziału w konkursie. Za to wszystkim biorącym udział w projekcie, a także go współtworzącym dziękujemy i liczymy na dalszy entuzjazm w samym głosowaniu.

Warto wyjaśnić, iż do udziału w konkursie zgłosić można było lokalizację, której właścicielem jest Gmina Zduny, i która nie podlega ochronie konserwatorskiej. Zadecydowano więc, że zgłoszony zostanie niezagospodarowany teren przy basenie kąpielowym przy ul. Ostrowskiej, do którego w przypadku zwycięstwa w konkursie zostanie zagwarantowanym nieograniczony dostęp przez cały rok.

To od mieszkańców zależy czy ciężka praca dzieci i dorosłych się opłaci. Głosowanie rozpoczęło się 10 czerwca i będzie trwało do końca lipca! Głosujmy na film prezentujący utalentowane dzieci ze zdunowskiej szkoły! NIVEA wybuduje podwórka talentów, czyli kreatywne place zabaw dla dzieci w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Głosować można raz dziennie z jednego adresu e-mail. W końcu liczą na nas najmłodsi mieszkańcy! https://podworko.nivea.pl/