XXX

Oceniono 1 raz(y) 1

Teraz Kalisz dostał za swoje, tyle ludzi co nie zdało w Kaliszu przeniosło się na Milicz gdzie egzamin pozytywny jest za 1 czy za 2 razem, na pierwszy rzut w podejściu do egzaminu idzie sam egzaminator a żeby w Kaliszu trafić na dobrego egzaminatora to już naprawdę musi być święto jednak w Miliczu jest odwrotnie egzaminatorzy bardzo sympatyczni i nie ma takiego stresu na egzaminie jak w Kaliszu.

Tytus

Oceniono 4 raz(y) 4

Coś z tą zdawalnością to ten Pan popłynął, bo już nie doprecyzował, że chodzi o wszystkie egzaminy, a nie o samą kategorię B. Doliczył inne kategorie, które zawsze mają większą zdawalność.
Boli taka strata i dobrze, bo egzamin egzaminem, ale sama kultura egzaminatorów i (zwłaszcza) ludzi nad nimi wołała o pomstę do nieba. Opryskliwi i gburowaci, sami na taką opinię sobie zapracowali, więc się niech nie dziwią, że ludzie uciekają do takich miejsc, gdzie atmosfera nie jest dodatkowo zagęszczana.
Samo miasto spełnia normy do przeprowadzenia egzaminu, bo bez tego pozwolenia by nie dostało, więc wymyślanie zwykłe.
Jakoś nikt nie wspomniał, że zaraz po otwarciu ośrodka w Miliczu i spadku lawinowym kursantów w Kaliszu, zdawalność jakimś dziwnym trafem poszybowała w górę i sami egzaminowani (którzy wcześniej oblewali) stwierdzili, że nagle wszyscy mili i życzliwi. Pieniędzy nagle mniej, to i się nagle okazało, że trzeba być dla "klienta" miłym. Byłoby tak od początku, to nikt by sobie głowy Mi

Gość

Oceniono 1 raz(y) 1

Żal tyłek ściska , jeśli się umi jeździć to nie ważne czy egzamin zdajesz w dużym mieście czy małym. Gdyby word z jeleniej góry nie wyraził zgody to by nie było egzaminów w miliczu . Kalisz niech nie płacze mają taką samą zdawalność jak nasz Milicki word więc po co ten hałas.

Babcia

Oceniono 1 raz(y) -1

I bardzo dobrze , w miliczu będzie zdawać córka i zobaczymy jak jej pujdzie

Marta

Oceniono 3 raz(y) 3

????dobrze,wcale mi nie żal wordu Kalisz ,za to szkoda mi ludzi którzy wydali u was kupę kasy na poprawki chociaż bardzo dobrze jeżdżą ale musieli wyrobić normę żeby się panu dyrektorowi kasa zgadzała ????

Miliczanin

Oceniono 6 raz(y) 0

Milicz to za male miasto na word wszędzie jezdza elki ktore powoduja powazne utrudnienia w tak malym miescie uwazam ze word w kaliszu ma uzasadnienie ktore popieram

123

Oceniono 14 raz(y) 8

Dyrektora mocno boli że dochody zmalały.