antycep fotelowy

Oceniono 4 raz(y) -4

trzeba miec naprawde nie lada fantazje aby setki foteli wypoczynkowych kupowac zamiast łózek....matka z dzieckiem albo dziecko ma spac na fotelu ?....poje...ne ! Owsiak niech czesciej jezdzi na wyprawy na pustynie ...tam mu pieniadze zebrane najlepiej sie przydadza ....łapie sponsorów???...na pustyni?... a moze pokazuje ,ze mozna na boso za cudze ...?

Dr hab Maciej N

Oceniono 2 raz(y) 0

Zrobiłbym inaczej. Ci którzy przyjmują w tym gabinecie powinni za ten fotel zapłacić 10000 na rzecz WOŚP. Bo sami w prywatnych gabinetach kasują a na krzywdzie się bogacą.

Klaudia Kurzynoga

Oceniono 1 raz(y) -1

Dostali 4 fotele i w pokoju lekarzy były 2 I to jeden dzień:) był taki nadmiar dzieci więc nie miały czasu ich przenieść:) Więc nie wiem O co awantura , nie płaciła za pobyt w szpitalu A byłam 24 h przy dziecku :) pozdrawiam :) bardzo fotele są wygodne wiedziałam z synem na nich

Gość

Oceniono 5 raz(y) 5

Proszę jechać i sprawdzić, leżanki są na świetlicy z której moga korzystać wszyscy. A jeśli by ktoś przeczytał regulamin oddziału to matki nie płacą za łóżko tylko za MEDIA.CZYLI WODA, PRĄD, ŚCIEKI ITD.

Monika

Oceniono 29 raz(y) -27

Powtarzam się ale tam jest nie muls obsługa ą pielęgniarki ja się nie wyspia .To mają problem proponuję uwagę żeby tym się zajęła.Prawda jest taka że dziecia malutkim należą się słoiczki z jedzeniem typu gerber która pigola to zaproponowała żadna.A co bierzemy do domu .Dam w rodzibie

Wydebile

Oceniono 32 raz(y) 16

A czemu tylko dla matek? Ojciec nie moze czuwac przy dziecku czy co?

Dawid

Oceniono 101 raz(y) -85

Owsiak wie co robi. Rozdał lekarzom i mamy kolejną zasłonę dymną! OWSIAK MASZ KREW NA RĘKACH!