Znana restauratora i gwiazda telewizji TVN po raz kolejny odwiedzi nasze strony. Po rewolucjach w Ostrowie Wielkopolskim i Odolanowie pora na restaurację w miejscowości Ludwina na trasie z Ostrowa Wielkopolskiego do Pleszewa.

Do tej pory Magda Gessler odwiedziła 2 restauracje w Ostrowie Wielkopolskim.
Za pierwszym razem Magda Gessler spędziła w Ostrowie niespełna tydzień. W tym czasie wprowadzała rewolucję w restauracji Marrone przy ulicy Kaliskiej. Zmiany okazały się diametralne, wymagające wiele pracy dekoratora wnętrz oraz samej pani Gessler, która menu restauracji obróciła „do góry nogami”.
Szyld restauracji Marrone zastąpiła nazwa Golonka w pepitkę. Z włoskiej pizzerii i makaroniarni restauratorka stworzyła restaurację wielkopolską, w której serwuje się dziś dania tradycyjne, mięsa, zupy i desery.
Drugim punktem na mapie Ostrowa, który odwiedziła gwiazda TVNu była restauracja na ostrowskim rynku- Bombardini.
Restauracja Bombardini znalazła się w gronie najlepszych restauracji i hoteli w Polsce w przewodniku napisanym przez Magdę Gessler. ,,Zjadłam świetną sałatę, niezłego dorsza, zostałam zbombardowana świetnym risotto i kapitalnymi pastami"- napisała w swojej książce Magda Gessler. Oprócz tego restauracja znalazła się także w przewodniku "Poziomki 2016/2017- Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?
2 lata temu Magda Gessler odwiedziła Odolanów, gdzie przeprowadziła kuchenne rewolucje w "Zajeździe u Stefana", który zamieniła w "Karpiówkę"

Teraz Magda Gessler przeprowadza Kuchenne Rewolucje w Ludwinie w powiecie pleszewskim. 
Zapewne w ciągu kilku miesięcy na antenie TVN zobaczymy odcinek właśnie z tej miejscowości.