Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się kolejny protest pod milickim komisariatem, którego celem jest ujawnienie prawdy co tak naprawdę stało się 17 września z Krystianem S.. Po południu około godziny 13:15 Zbigniew Stonoga, który również wczoraj znajdował się w Miliczu pod komendą policji dodał na swoim profilowym koncie na facebooku wiadomość, w której zachęca wszystkie pełnoletnie osoby do udziału w kolejnym proteście.
Policja postanowiła przygotować się na dzisiejszy dzień jeszcze lepiej i sprowadzono kilkanaście busów policyjnych i całą "armię" funkcjonariuszy. Poniżej fotografie od naszych czytelników:

Osoby, które przychodzą w pobliżu tych pojazdów policyjnych i robią zdjęcia są natychmiast przeganiani przez policjantów. Obecnie policja stacjonuje też obok wojska oraz w lasach od strony Trzebnicy.
Przypomnijmy trochę wiadomości z wczoraj i co tak konkretnie chodzi:

W sobotę 17 września 2016 roku do wrocławskiego szpitala znajdującego się przy ulicy Fieldorfa został przywieziony 22-letni Krystian S. w bardzo ciężkim stanie. Młody mężczyzna przeżył operację, lecz nadal przebywa we wrocławskim szpitalu.

Więcej przeczytacie w naszym artykule tutaj:
Młody chłopak został pobity przez policję? Zamieszki pod komisariatem w Miliczu! [FOTO][WIDEO]


We Wtorek 4 października 2016 roku o godzinie 19:30 przed komendą policji w Miliczu pojawił się znany w całej Polsce polityk Zbigniew Stonoga wraz z licznym gronem młodzieży, którzy domagali się wyjaśnienia całej tej sprawy.

We wtorkowy wieczór o godzinie 19:00 pod Komendą Policji w Miliczu doszło do sporego zamieszania, ponieważ protestujące tam osoby zaczęły rzucać kamieniami oraz butelkami. W związku zaistniałą sytuacją policja była zmuszona użyć broni gładkolufowej, aby rozpędzić awanturników. Kilkaset osób uczestniczyło w całym tym proteście - według podawanych informacji przez różne źródła mogła to być liczba od 300 do nawet 700 osób.

Podczas zamieszek w Miliczu kilka osób zostało rannych:


Podczas wczorajszych zamieszek jednemu chłopakowi uszkodzono nos pociskiem. Nastolatek trafił do wrocławskiego szpitala, gdzie dzisiaj prawie przez cały dzień przeprowadzano u niego operację nosa.

Aktualizacja 22:20

W dniu dzisiejszym udział w proteście wzięło około 200 osób. W stronę komisariatu policji poleciało kilka kamieni, butelek, puszek i jaj. Do żadnych starć z udziałem policji nie doszło, lecz funkcjonariusze z oddziałów prewencji wyszli przed komendę. Żadna osoba w dniu dzisiejszym nie została ranna ani skrzywdzona.


Wszelkie materiały w tej sprawie, tj. filmy, zdjęcia prosimy wysyłać do nas na e-mail: krotoszyn@dlawas.info lub na oficjalnym profilu na facebooku: http://fb.com/KrotoszynDlaWas