Jedna z największych Imprez Południowej Wielkopolski- Disco Stars Festiwal Roszków 2017- odbędzie się na terenie przy Zalewie w Roszkowie k. Jarocina. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 2 i 3 czerwca. Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi ponad 30 wykonawców disco polo i dance. Będą wśród nich zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów.

W piątek 2 czerwca wystąpi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, w sobotę gwiazdą będzie BoneyM. Oprócz nich na scenie zobaczymy After Party, Czadoman, Kordian, Camasutra, Two Boys, Justyna i Piotr, Jagoda, Bartek Tecław, Shantel, Adonis, M-POWER, One Moment, Boys, Etna, Pudzian Band, Boney M., Markus P., Łukash, ,Ada Yushi, Megustar, Fisher, Sławek Człapa, Blue Jeans, In vox, Grupa WML. Organizatorzy już zapowiedzieli, że impreza ta będzie odbywać się co roku.

Pomysł na zorganizowanie właśnie takiej imprezy nie jest przypadkowy. Głównym celem jest odpowiedź na oczekiwania fanów muzyki disco polo i dance oraz wypełnienie luki w tego typu imprezach w Południowej Wielkopolsce. Jeszcze nigdy na tym terenie nie udało się bowiem zaprosić aż tylu wykonawców tej muzyki do udziału w jednej imprezie. Z uwagi na szeroki repertuar uczestnicy festiwalu w Roszkowie z pewnością będą mogli zobaczyć swoich ulubionych wykonawców oraz posłuchać ich największych przebojów.

Festiwal poprowadzą znani z Polo TV prezenterzy: Edyta Folwarska, Maciej Smoliński, Agnieszka Mortka (Zespół Jagoda) oraz Jacek Mędrala. Dla dzieci do 12. roku życia za okazaniem legitymacji wstęp darmowy. Cena regularna karnetu to 80 zł (promocyjna 40 zł). Jednodniowy bilet kosztuje teraz 29 zł, dwudniowy 39 zł (w ramach puli promocyjnej). Wydarzenie możecie śledzić TUTAJ Bilety do nabycia TUTAJ