Coca-cola podała nazwy 14 miejscowości, które odwiedzi ich świąteczna ciężarówka. Jeszcze jest szansa, żeby kultowy symbol świąt pojawił się w naszym mieście jak to miało miejsce w 2015 roku u naszych sąsiadów w Ostrowie Wielkopolskim.

Coca-Cola opublikowała trasę świątecznej ciężarówki. Na liście niestety nie ma Krotoszyna jednak firma przygotowała niespodziankę! To Ty w głosowaniu internetowym możesz sprawić, że kultowy symbol świąt pojawi się w naszym mieście.Co trzeba zrobić?

Na początek odwiedzić facebook'owy fanpage Coca-Coli i odnaleźć wpis, w którym można głosować. Zrobiliśmy to za Was i wystarczy kliknąć w ten link ->
http://CokeURL.com/WyborMiasta
W komentarzu wpisz hashtag z nazwą Twojego miasta – bez polskich znaków, bez znaków interpunkcyjnych, a nazwę dwuczłonową napisz łącznie. Masz czas do 19.11 do 12:00!

5 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finału, który odbędzie się już w piątek 23.11 od 15:00 do 19:00! Wtedy też podczas transmisji LIVE rozstrzygnie się, do którego miasta przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Finałowy etap głosowania poprowadzi Rezigiusz! Więcej informacji już wkrótce!

Pierwszy etap trwa do 19.11 do godz. 12:00.
Finał LIVE odbędzie się 23.11 od 15:00 do 19:00!

Pamiętaj! W komentarzu wpisujemy #Krotoszyn

Regulamin: http://CokeURL.com/ciezarowkacocacola

x