Sceny niczym z komedii kryminalnej rozegrały się w jednym z mieszkań w Kaliszu. Poszukiwana przez policję 32-letnia kobieta chciała skutecznie ukryć się przed funkcjonariuszami. Wpadła jednak na kiepski pomysł. Schowała się w … lodówce.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 marca na terenie Kalisza. 32-latka miała sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej kaliskiej Komendy udali się do mieszkania, w którym mogła przebywać poszukiwana. – Funkcjonariuszom otworzył mężczyzna, który poinformował ich, że 32-latki nie ma w mieszkaniu. Policjanci nie uwierzyli kaliszaninowi. Postanowili sprawdzić lokal. Ich podejrzenie wzbudziła lodówka. Okazało się, że w części zamrażarki ukryła się poszukiwana. Pani została przewieziona do nas na Komendę, a potem trafiła prosto do celi – przekazuje nam mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy kaliskiej policji.

32-latka jest drobnej budowy ciała, dlatego bez problemu schowała się w lodówce. Zabawę w chowanego wygrali jednak policjanci.

Źródło: faktykaliskie.pl