Szukasz dobrego oprogramowania do wystawiania faktur? Zastanawiasz się, które narzędzie będzie najlepsze? Czy słyszałeś o programach od firmy MEGA-TECH Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel? Jeżeli tak, pewnie znasz już ich przydatne funkcjonalności. Być może nie miałeś nigdy do czynienia z fakturowaniem przy użyciu tych oprogramowań. Poniżej prezentujemy ich zalety.

Oprogramowanie do fakturowania Faktura Small Business (FSB)

Program do faktur Faktura Small Business jest bardzo prosty i zarazem funkcjonalny. Producent udostępnia na swojej stronie: https://www.mega-tech.com.pl możliwość darmowego przetestowania programu. Początkujący użytkownik w bardzo krótkim czasie jest w stanie poznać przydatne w jego firmie moduły. Z programem tym łatwo wystawia się różne dokumenty. Wśród ich jest np. faktura VAT, faktura bez VAT, uproszczona, refaktura, faktura proforma czy paragon fiskalny. Program jest dostosowany do zmieniających się regulacji, świadczyć może o tym chociażby możliwość wygenerowania pliku JPK. Producent zadbał o to, by korzystający przygotował faktury szybko i bezproblemowo. Oprogramowanie zawiera automatyczne moduły, które pobierają dane kontrahentów z CEIDG na podstawie numeru NIP jego firmy, czy średni kurs walut ze strony NBP. Faktury można eksportować do znanych rozszerzeń plików, programów księgowych czy wysyłać do klientów e-mailem. Faktura Small Business to bardzo przejrzysty program do wystawiania faktur.

Program magazynowy Faktura Small Business Handel (FSBH)

Program Faktura Small Business Handel to prosty program do fakturowania z magazynem. Oprogramowanie zawiera wszystkie opcje dostępne w wersji podstawowej FSB i jest rozszerzone o moduł odpowiadający za kontrolę magazynu. Z programem tym użytkownik sprawdzi na bieżąco magazyn i przygotuje potrzebne dokumenty magazynowe. Bez trudu przebiega także remanent, podczas którego przedsiębiorca szybko będzie w stanie sprawdzić braki towarów. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. Oprogramowanie to pozwala zestawić według stawek VAT dokumenty zakupowe i sprzedażowe. Oprócz zwykłych faktur właściciel biznesu przygotuje również dokumenty takie jak: faktura VAT marża, WDT, zaliczkowa, końcowa, eksportowa i wiele więcej. Program ten daje również wiele możliwości personalizacji np. wyglądu dokumentów. Można również z jego poziomu przygotować oferty, zamówienia, cenniki oraz raporty i statystyki, które mogą przydać się podczas analizowania sprzedaży.

Przedsiębiorca, który poszukuje programu do fakturowania z pewnością powinien przetestować oprogramowania przygotowane przez MEGA-TECH. To narzędzia, które są sprawdzone i doceniane przez użytkowników.