W dniach 22-29.07.2019 Weronika Połczyńska (UKS Bila Zduny) uczestniczyła w MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW w Bilard 2019 w Holandii w mieście Veldhoven.

W rozgrywkach indywidualnych bilans jej gry to:

9 miejsce w 10 bil,

17 miejsce w 8 bil,

17 miejsce w 9 bil.

Za to w rozgrywkach drużynowych wraz z koleżanką z zaprzyjaźnionego klubu Bogną Świtałą wywalczyła brązowy medal, jako pierwsza w historii polskiego bilarda juniorek.

Weronika –„Jestem szczęśliwa, że miałam możliwość uczestniczenia w tak ważnym turnieju. Jestem zadowolona z wyników gry na tych mistrzostwach ale czuję mały niedosyt gdyż mogło być jeszcze lepiej, co skłania mnie do przemyśleń i jeszcze cięższej pracy. Dziękuję bardzo mojemu sponsorowi ROSA sklepy odzieżowe za pomoc w sfinansowaniu moich wyjazdów na ważne zawody. Dziękuję również moim trenerom Ilonie i Pawłowi Galeją za wszystkie treningi oraz Arkowi Giernalczykowi za lekcje gry w bilard i wspólne rozgrywki oraz wszystkim którzy mnie wspierali podczas mistrzostw Europy i trzymali za mnie kciuki. Dziękuję jeszcze panu Piotrowi Kędziorowi byłemu trenerowi kadry narodowej, że wybrał mnie bym reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy. Dziękuję za opiekę i wsparcie podczas mistrzostw Bogusławowi Bereżnemu i Andrzejowi Winogradowi oraz całej kadrze narodowej za bycie ze mną w tak ważnych dla mnie chwilach.”