W dniach od 14 do 16 lipca w Krotoszynie odbędą się finały zawodów LOGinLAB. W tym roku udział w imprezie biorą wszyscy zawodnicy, którzy kiedykolwiek wystartowali na poziomie europejskim czyli CrossFit Games Regionals. Będzie to trzecia edycjia zawodów i bezapelacyjnie największa, weźmie w niej udział 150 zawodników.

Zmagania zostaną przeprowadzone również w kategoriach, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne czyli indywidualne Men, Women, Men 35+, Women 35+ oraz drużynowe Man+Man, Woman+Man, Man+Man+Man.

Organizatorzy przewidują dla uczestników atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Impreza trwa 3 dni i ma najbardziej wszechstronną arenę na jakiej można zmierzyć się w Polsce.

Impreza zaczyna się w piątek 14 lipca o godz. 15:00. Równocześnie zostaną poprowadzone treningi na basenie oraz na krotoszńskim rynku. Dodatkową atrakcją dla mieszkańców gminy jest to, że mogą skorzystać z darmowych zajęć na krotoszyńskim rynku.

15 lipca, to zmagania na Tartaku Burkietowicz w Odolanowie.

16 lipca od godziny 11.00 do 15.00 rozegrane zostaną konkurencje finałowe, gdzie udział zabiorą już tylko najlepsi zawodnicy.