Wrocław to miasto oferujące mnóstwo ciekawych atrakcji. To nie tylko zabytki czy muzea, ale również doskonała rozrywka dla spragnionych adrenaliny.

Wolny czas we Wrocławiu można spędzić na wiele sposobów. Spacerowanie po zabytkowym rynku, wizyta w popularnym Zoo, zwiedzanie wrocławskich kościołów, poszukiwanie krasnali czy wypoczynek w jednym z wielu parków to tylko parę propozycji. Do tej listy warto dodać także tunel aerodynamiczny we Wrocławiu, który gwarantuje niesamowite doznania!

Lataj jak w przestworzach

Zawsze marzyłeś o tym, by latać w powietrzu jak ptak? Teraz takie marzenia można pełnić, korzystając z tunelu aerodynamicznego. To specjalny rodzaj tunelu skonstruowanego, by imitować warunki swobodnego spadania. Znajdujące się w tunelu osoby mogą unosić się w powietrzu i wykonywać w nim różne ewolucje.

Dzisiaj tunel aerodynamiczny to popularna rozrywka na całym świecie. Można korzystać z niej także w Polsce, między innymi we Wrocławiu, gdzie działa jeden z najnowocześniejszych aerotuneli w Europie.

Loty w tunelu aerodynamicznym są bezpieczne, nie wymagają specjalnego przygotowania, a także są przystępne cenowo – można zapłacić za nie nawet kilkukrotnie mniej niż za skoki spadochronowe.

Kto może wziąć udział w locie?

Latanie w aerotunelu jest dedykowane dla każdej osoby – niezależnie od jej wieku. Rozrywka ta jest dostępna dla dzieci oraz dla seniorów. Najmłodszy uczestnik lotów w Polsce miał zaledwie 2 latka, natomiast najstarszy 92 lata.

Loty w tunelu aerodynamicznym nie wymagają żadnego przygotowania, na przykład zapisywania się na szkolenia, treningów. Nie trzeba też przedstawiać aktualnego zaświadczenia lekarskiego.

W locie może wziąć udział niemalże każdy, kto nie ma przeciwwskazań. Zalicza się do nich przede wszystkim: problemy ze stawami barkowymi i kręgosłupem, zawały serca, udary mózgu, ciężar ciała powyżej 130 kg, ciążę.

Jak wygląda lot w aerotunelu?

Latanie w tunelu aerodynamicznym jest niesamowitym doznaniem, które jednocześnie jest bardzo bezpieczne.

Przed rozpoczęciem lotu uczestnik otrzymuje odpowiednie wyposażenie – kask, gogle, kombinezon oraz zatyczki do uszu, a także bierze udział w krótkim przeszkoleniu z instruktorem. W trakcie lotu także cały czas przebywa pod jego opieką.

Podstawowy lot to 1,5 minuty – tunel aerodynamiczny oferuje je w wielokrotności, dlatego główna oferta to lot trwający 3 minuty. Chociaż może wydawać się, że to niewiele, to jednak każda sekunda wypełniona jest adrenaliną.

Jak zarezerwować lot w tunelu aerodynamicznym?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z lotu w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu, mogą wykonać rezerwację za pomocą internetu. Wystarczy wejść na stronę wroclaw.profly.pl, gdzie można zapoznać się z dostępnymi terminami lotów, a także uzyskać dodatkowe informacje na temat tej niezwykłej rozrywki.

Do wyboru są różne typy lotów – dla osób początkujących polecany jest podstawowy lot trwający 3 minuty.

Latanie w aerotunelu – pomysł na wyjątkowy prezent

Lot w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu może być także kapitalnym pomysłem na prezent dla ważnej osoby – na urodziny, rocznicę, Walentynki, na Dzień Chłopaka, Dzień Matki czy pod choinkę.

Najlepiej wybrać wtedy voucher upominkowy, czyli zaproszenie upoważaniające do skorzystania z lotu w wybranym wariancie cenowym. Wtedy obdarowana osoba samodzielnie może wybrać termin na stronie internetowej organizatora. Voucher można kupić na miejscu lub online – będzie świetnym prezentem last minute.

Loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu – cennik

Ceny za loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu rozpoczynają się od 229 złotych – tyle trzeba zapłacić za 3-minutową rozrywkę dla osoby poniżej 18. roku życia. Osoba dorosła zapłaci za taki lot 259 złotych. Można też wykupić lot trwający 6 minut za 499 złotych, a także specjalne pakiety lotów dla rodzin i większych grup.

Loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu to zatem kapitalna propozycja dla każdego, kto szuka ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu w stolicy Dolnego Śląska. Lot w aerotunelu gwarantuje niezapomniane emocje!