| Źródło: powiat-krotoszyński
Pociągiem do Wolności - MARCIN'19 będzie Krotoszynie
11 listopada mieszkańcy naszego powiatu mogą wybrać się w historyczną podróż. Tego dnia o godzinie 08 27 przybędzie na krotoszyński dworzec pociąg MARCIN.
Historyczny skład złożony z lokomotywy spalinowej w historycznych barwach, wagonów 1 i 2 klasy oraz wagonu barowego WARS wyruszy tego dnia z Kalisza do Poznania zatrzymując się między innymi w Krotoszynie. Pociąg zawiezie pasażerów do stolicy regionu na uroczyste obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości. Kurs powrotny odbędzie się późnym wieczorem. Po drodze na jadących czekają liczne historyczne atrakcje.
Zobacz szczegóły dotyczące rozkładu jazdy oraz cen i rezerwacji biletów.
Pociąg MARCIN
---
MARCIN 11 LISTOPADA 2019 | Przyjazd | Odjazd |
Kalisz | >>> | 7:34 |
Nowe Skalmierzyce | 7:41 | 7:42 |
Ostrów Wlkp. | 7:56 | 8:00 |
Krotoszyn | 8:27 | 8:50 |
Koźmin Wlkp. | 9:07 | 9:08 |
Jarocin | 9:29 | 9:30 |
Środa Wlkp. | 9:56 | 9:57 |
Poznań Starołęka | 10:20 | 10:21 |
Luboń | 10:30 | 10:50 |
Poznań Dębiec | 10:54 | 10:55 |
Poznań Główny | 11:00 | <<< |
Poznań Główny | >>> | 17:10 |
Poznań Dębiec | 17:15 | 17:16 |
Luboń | 17:20 | 17:38 |
Poznań Starołęka | 17:47 | 17:48 |
Środa Wlkp. | 18:11 | 18:23 |
Jarocin | 18:50 | 18:51 |
Kożmin Wlkp. | 19:11 | 19:12 |
Krotoszyn | 19:30 | 19:45 |
Ostrów Wlkp. | 20:12 | 20:14 |
Nowe Skalmierzyce | 20:29 | 20:30 |
Kalisz | 20:36 | <<< |
TRADYCJA 11 LISTOPADA 2019 | Przyjazd | Odjazd |
Poznań Główny | >>> | 11:09 |
Poznań Garbary | 11:14 | 11:15 |
Poznań Franowo | 11:28 | 11:29 |
Poznań Starołęka | 11:38 | 11:42 |
Poznań Główny | 11:50 | <<< |
JAKUB 11 LISTOPADA 2019 | Przyjazd | Odjazd |
Poznań Główny | >>> | 12:00 |
Czerwonak | 12:12 | 12:19 |
Murowana Goślina | 12:32 | 12:33 |
Skoki | 12:47 | 12:48 |
Wągrowiec | 13:03 | <<< |
Wągrowiec | >>> | 15:40 |
Skoki | 15:55 | 15:56 |
Murowana Goślina | 16:21 | 16:22 |
Czerwonak | 16:44 | 16:49 |
Poznań Garbary | 16:59 | 17:00 |
Poznań Główny | 17:05 | <<< |
GONIEC 11 LISTOPADA 2019 | Przyjazd | Odjazd |
Wągrowiec | >>> | 13:30 |
Kobylec | 13:39 | 13:40 |
Gołańcz | 14:00 | <<< |
Gołańcz | >>> | 14:20 |
Kobylec | 14:39 | 14:40 |
Wągrowiec | 14:50 | <<< |
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj