Jak co roku już od paru ładnych lat do Poznania po raz kolejny zjadą się tłumy graczy, developerów gier, Youtuberów i wiele, wiele innych przyjezdnych związanych z branżą komputerową i internetową. Już za niespełna 2 tygodnie od 7 do 9 października w Poznaniu będzie odbywać się kolejna edycja Poznań Game Arena na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W tym roku do zwiedzania będziemy mieli aż 10 hal wystawowych co daje nam łącznie 43 000 m² powierzchni tegorocznego PGA 2017. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 71 000 osób z całego kraju i świata. Poznań Game Arena to bardzo dobra okazja do spotkania się ze swoimi ulubionymi twórcami z YouTube jak i branży gier wideo i sprzętu komputerowego.

PGA to też świetne miejsce do tego, aby zapoznać się z nowościami technologicznymi, sprzętowymi, a także wypróbować większość z nich. Zapewne nie obędzie bez licznych konkursów, które co chwile będą organizowane przez wystawców targów.

Skoro mowa o konkursie to zapraszamy wszystkich chętnych na konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne wejściówki na PGA 2017 w sobotę i niedzielę 7 i 8 października 2017r.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/SpottedOstrow/photos/a.440403792702717.1073741825.432402316836198/1457544210988665/?type=3

Konkurs trwa do niedzieli 24 września 2017 roku.


Media Markt na PGA 2017: więcej, lepiej, ciekawiej

Po zeszłorocznym sukcesie swojego sklepu na Poznań Game Arena, Media Markt postanowił pójść za ciosem. Na PGA 2017 ze strony Media Markt ma być więcej, lepiej i jeszcze ciekawiej dla graczy.


Zamiast jednego stoiska, Media Markt zajmie całą halę 7. W ten sposób zwiększy się nie tylko powierzchnia sklepowa, ale także scena, na której zostaną przeprowadzone turnieje i konkursy. Odwiedzający będą mieli naprawdę wiele okazji do zgarnięcia nagród.

Gwiazdy tak blisko

PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a i Twitcha. Na hali Media Markt pojawią się m.in. mocni reprezentanci sceny League of Legends, czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szanse spotkania się z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, Buki czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się z kolei Namidonobaka

Dziewczyny dadzą show!

Nie rozczarują się wszyscy ci, którzy liczą na zrobienie kilku zdjęć z topowymi cosplayerkami. Shiroi Ookami, Mai Linh i Ania Klemeńska zadbają o to, by odwiedzający zasilili album w telefonie o naprawdę świetne fotki.

Drużyna Media Markt

Na hali Media Markt pojawią się także stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, w tym Logitech, Samsung, Seagate, czy Trust. Do tego dochodzi olbrzymia strefa Free2Play, na których będzie ponad 20 gamingowych stanowisk.

Będzie się działo

Odwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny,  liczne konkursy, ale także możliwość wygrania cennych sprzętów gamingowych. Poza stoiskami producentów w sklepie Media Markt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate,  Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych świetnych promocji.

Zapraszamy!

To wszystko, i wiele więcej, czeka graczy, którzy na Poznań Game Arena odwiedzą halę nr 7.

Widzimy się w dniach od 6 do 8 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich!