Zastanawiając się nad montażem i wymianą zamków, z pewnością natrafimy na popularne i znane zamki Gerda. Niezależnie od tego, czy nowe zamki do drzwi są nam potrzebne we własnym mieszkaniu czy też prowadzonej firmie, powinny one spełniać najwyższe normy i zapewniać bezpieczeństwo na co dzień. Zabezpieczenia wspomnianego producenta zamków według wielu ślusarzy z Pogotowia zamkowego są jednymi z najlepszych, chociaż występują też zamienniki zamków Gerda. Zobacz, co warto o nich wiedzieć.

Zamki do drzwi Gerda, które zapewniają bezpieczeństwo

Bardzo duża popularność zamków Gerda znajduje odwzorowanie w liczbie punktów, w których z łatwością je dostaniemy. Wytrzymałe i solidnie skonstruowane zamki do drzwi dostępne są między innymi u profesjonalnych ślusarzy reprezentujących Pogotowie zamkowe. Prowadzona przez nich sprzedaż zamków do drzwi Gerda uzupełniona jest rzeczową opinią oraz fachowym doradztwem, które pomaga dokonać wyboru spośród szerokich możliwości. Ślusarze z wieloletnim doświadczeniem podkreślają, że każdy zamek Gerda konstruowany jest z dbałością o wysoką jakość zarówno materiałów, jak i systemów zabezpieczeń, które są nieustannie doskonalone. Dzięki temu zamki Gerda stały się synonimem jakości i bardzo dobrze sprawdzają się jako zabezpieczenie zarówno w domach prywatnych, jak i mieszkaniach, lokalach czy biurach. Chociaż renoma producenta zamków Gerda jest w pełni zasłużona, to jednak trzeba zwrócić uwagę na jeden model zamka do drzwi, który doczekał się swojego zamiennika. Mowa o zamku Gerda RIM 6000S. W jego przypadku specjaliści z Pogotowia ślusarskiego zalecają wybór zamiennika, czyli zamka KESO RIM 6000S, który posiada pewne ulepszenia.

Wybór ślusarzy – zamek KESO RIM 6000S jako zamiennik zamka Gerda RIM 6000S

Nie ulega wątpliwości, że zamki do drzwi Gerda cały czas odwzorowują wysoką jakość, na którą stawia producent. Również w przypadku zamka Gerda RIM 6000S można mówić o jakości i solidności. Istnieją jednak dodatkowe względy, dla których profesjonalni ślusarze pracujący w renomowanych punktach Pogotowia zamkowego doradzają wybór zamiennika zamka Gerda RIM 6000S. Mają oni na względzie potrzeby osób korzystających z tego modelu, którzy są zadowoleni z poziomu jakości, ale odczuwają brak wygody przy codziennym użytkowaniu tego zamka. Ma on dość długi klucz, który nie jest poręczny, a poza tym zamek do drzwi posiada otwór, który stosunkowo często ulega zapchaniu. Prowadzi to do pojawiania się problemów z zamkiem, których można uniknąć, wybierając dopracowany pod tym kątem zamiennik zamka Gerda RIM 6000S. Profesjonaliści z Pogotowia ślusarskiego doradzają montaż zamka, który również zapewnia bezpieczeństwo, ale jest pozbawiony wspomnianych wad. Podpowiadają, aby wybrać zamek KESO RIM 6000S, którego produkcja odbywa się w Szwajcarii. Wysoką jakość potwierdza ponadto zastosowane w nim zabezpieczenie Omega2 uniemożliwiające kopiowanie kluczy przez osoby, które nie mają do tego uprawnień. Zamek KESO RIM 6000S to odpowiedź na potrzeby osób ceniących bezpieczeństwo, jak i komfort.