Lider w produkcji prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w Polsce, Wiązary Burkietowicz, oferuje klientom możliwość zakupów online.

Wiązary Burkietowicz zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie produktów drzewnych. Firma dysponuje nowoczesnym tartakiem, biurem projektowym oraz biurami sprzedaży obejmującymi swoją działalnością obszar całej Polski. Burkietowicz stawia na jakość – do produkcji wykorzystywane jest certyfikowane drewno z Lasów Państwowych, obróbka tartaczna odbywa się z użyciem sterowanej numerycznie linii. Drewno jest starannie sortowane pod względem wytrzymałości, z możliwością suszenia w komputerowo sterowanych komorach, impregnowania zanurzeniowo i strugania 4-stronnego z załamanymi krawędziami. 

Firma Wiązary Burkietowicz już od 1895 roku dba o pozycję zaufanego dostawcy drewna budowlanego i drewnianych elementów dekoracyjnych. 

W nowym sklepie internetowym klienci mają możliwość zakupu szerokiej gamy produktów 
z wielu kategorii, które pozwolą skompletować materiał niezbędny do realizacji najróżniejszych pomysłów drzewnych, m.in. małej architektury ogrodowej czy lekkich konstrukcji drewnianych. 

Na www.sklep.burkietowicz.pl dostępnych jest wiele rodzajów drewna m.in. sosna, świerk i modrzew. W sklepie online można odnaleźć interesujące nas produkty drzewne posortowane w kategoriach: krawędziaki i belki, deski, łaty i listwy, podbitki i elewacje, tarasy i podłogi, a także wiązary dachowe. Asortyment jest stale poszerzany  i wkrótce powiększy się o impregnaty, okucia oraz skrzynki drewniane. 

Firma oferuje także profesjonalne doradztwo – dla klientów dostępna jest infolinia zakupowa, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o produktach. Specjaliści podpowiedzą także, jakie rozwiązania zastosować i jakie elementy wybrać. 

Wiązary Burkietowicz może poszczycić się szybką dostawą. Producent deklaruje, że dostarcza produkty do 48 godzin, jednak większość zamówień, które zostaną złożone do godziny 10:00 realizowana jest jeszcze tego samego dnia. 

Dodatkowo, produkty do 6 metrów dowożone są transportem firmy, dzięki czemu unikniemy kosztów transportu wielkogabarytowego. 

Dostawa możliwa jest na terenie gmin Krotoszyn, Międzybórz, Mikstat, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Przygodzice, Raszków, Sieroszewice, Sośnie i Sulmierzyce. Możliwe są również dostawy spoza strefy, wtedy koszty transportu ustalane są indywidualnie. 

Co istotne, przy zakupach za min. 1 500 zł transport jest darmowy.
Z okazji powstania internetowego sklepu Wiązary Burkietowicz przygotował specjalną promocję.

Każdy zarejestrowany użytkownik, podczas pierwszych zakupów na www.sklep.burkietowicz.pl otrzyma jednorazową zniżkę 10 % zniżki na zakupione produkty. Promocja trwa w terminie 1.08  - 30.09.2020


Sklep znajdziecie pod adresem: https://sklep.burkietowicz.pl/.