Zapewne sporo osób z naszego regionu kojarzy Zahir Kebab z Ostrowa Wielkopolskiego , a jak się okazuje plany są dużo większe i wkrótce “ostrowski” smak pozna cała Polska, a od piątku również Krotoszyn.

Właściciel lokalu czyli Zahir Islam do Polski przyjechał 10 maja 2007 ze swojego rodzinnego Bangladeszu. W Ostrowie Wielkopolskim mieszka od 2009 roku, a pierwszy lokal został otwarty 24 maja 2014 roku. 
Obecnie w Polsce znajduje się 28 lokali pod szyldem Zahir Kebab: 3 w Ostrowie, 16 w Łodzi, w Kołobrzegu, Toruniu, Bydgoszczy, Legnicy, Bytomiu, Kępnie, Pabianicach, Pleszewie.


DATA OTWARCIA PIĄTEK 9 MARCA 2018r. GODZINA 14:00 + BONUS -20% NA WSZYSTKIE DANIA W DZIEŃ OTWARCIA!
Możliwe są również zamówienia z dowozem pod numerem telefonu od piątku: 576 220 110

MAMY DLA WAS KONKURS! Do rozdania 15 rollo w Zahir Krotoszyn. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

-Polubić ten post na facebooku - https://www.facebook.com/KrotoszynDlaWas/posts/1298030596964796
-Polubić stronę Krotoszyn dla Was - https://www.facebook.com/KrotoszynDlaWas/
-Udostępnić ten post na facebooku (publicznie na swoim profilu) - https://www.facebook.com/KrotoszynDlaWas/posts/1298030596964796
-Skomentować ten post oznaczając stronę @Zahir Kebab Krotoszyn

Na kebabożerców czeka aż 15 rollo ;-). Wyniki konkursu w niedzielę 11 Marca 2018r.
Zahir posiada autorską recepturę na sosy, które przyciągają sporą liczbę głodnych klientów.  Podobnie sprawa wygląda z mięsem na kebab, które musi być najwyższej jakości.
Sosy i mięsa są produkowane według specjalnej receptury i w przyszłości zostaną opatentowane- dodaje Zahir.
Jak mówi właściciel chciałby, by w Polsce znalazło się 100 lokali pod szyldem marki Zahir.

Zahir studiował na Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnie mieszka w Ostrowie Wielkopolskim razem z żoną i dzieckiem. W najbliższej przyszłości planuje również w Ostrowie się wybudować, gdyż jak podkreśla bardzo lubi Ostrów Wielkopolski i stał się nawet lokalnym patriotą.


Zapytany o to co najbardziej podoba się w Ostrowie odpowiada:

Ludzie w Ostrowie są bardzo mili i kulturalni, trochę inaczej niż w wielkim mieście.  W Ostrowie ludzie są życzliwi, każdy każdego zna i można powiedzieć, że wszyscy tworzą jedną wielką rodzinę.