Restauracja Karpiówka w Odolanowie po "Kuchennej Rewolucji" Pani Magdy Gessler doczekała się różnych opinii, a co sądzi Pani gospodarz programu? O tym dowiemy się już niebawem, kiedy tylko będzie emisja odcinka z Odolanowa na kanale TVN. Jeżeli tylko zdobędziemy informację kiedy to nastąpi, to na pewno damy Wam znać.

Jak to zwykle bywa po pewnym czasie od Kuchennej Rewolucji Magda Gessler odwiedza restauracje, gdzie ową rewolucję przeprowadzała. Pani Magda zagościła w Odolanowie dzisiaj tj. 17.02.2017 r. w okolicach godziny 14:00. Jaka jest jej opinia na temat Karpiówki? Tego na pewno dowiemy się w odcinku, który będzie emitowany w telewizji na kanale TVN, lecz obecnie nie wiemy jeszcze kiedy to nastąpi, ale damy Wam znać.Opinie na temat Karpiówki są bardzo podzielone. Jedni cenią sobie smaczne jedzenie, ładny wystrój i ogólnie styl restauracji po metamorfozie, lecz są też tacy, którzy krytykują i im się nie podoba.

Na temat tej restauracji wypowiedzieli się również Ostrowscy Krytycy Dobrego Smaku. Mogliście przeczytać o nich tutaj: Krytycy ocenili lokal po wizycie Magdy Gessler (foto)