Rewolucje przeprowadzane są możliwie jak najdyskretniej, ale zwykle nie udaje się zachować ich w tajemnicy. Zwłaszcza gdy Magda Gessler zjawia się w samym centrum Kalisza. O jej wizycie przy ul. Narutowicza poinformował portal faktykaliskie.pl czytelnik Piotr.

„Pierogatka” – znana kaliszanom pierogarnia. Po wyprowadzce do centrum zmieniła się w Golden Koko, by ostatecznie powrócić do sprawdzonego menu i nazwy. Mimo to właściciel lokalu zdecydował się prosić o pomoc. Jaki przepis na sukces zafunduje mu Magda Gessler? Dowiem się za kilka tygodni na kanale TVN. 19. już sezon „Kuchennych rewolucji” startuje na wiosnę.

Magda Gessler przebywa w naszych regionie od ubiegłego tygodnia. Kilka dni temu przeprowadziła rewolucje w dawnej restauracji „Ludwinka” na trasie Ostrów-Pleszew (nowa, zmieniona nazwa to zajazd „Gęś Pocztowa"). Wcześniej gościła w Ostrowie Wielkopolskim, a także w pobliskim Odolanowie. 

„Kuchenne rewolucje” to kulinarny program rozrywkowy emitowany na antenie TVN od 6 marca 2010, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Kontrowersyjna kreatorka smaku i stylu – jako autorytet kulinarny i biznesowy – w kilka dni przeprowadza rewolucję i daje właścicielom restauracji gotowy patent na sukces. - Jednak tylko od nich zależy, czy powodzenie będzie długo-, czy krótkoterminowe. Otrzymać znak jakości od Magdy Gessler to absolutny przywilej, na który trzeba zasłużyć ciężką pracą, uczciwością i najlepszymi smakami w Polsce! – podkreślają producenci programu. - Właściciele restauracji wiedzą, że jest o co walczyć. Bo koniec końców to ich codzienność, marzenia i lepsza przyszłość.

„Kuchenne rewolucje” emitowane są w czwartkowe wieczory w stacji TVN.