Znany polski trener personalny i YouTuber w ostatnich dniach udowodnił wszystkim swoim fanom i innym ludziom, że anonimowość w Internecie jest kwestią sporną i można na ten temat dyskutować.

Trochę o pogromcy hejtera:

Michał Karmowski to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce powyżej 100 kilogramów, srebrny medalista Mistrzostw Europy oraz Finalista Mistrzostw Świata. Posiada on ogromną wiedzę z dziedziny fizjologii, biochemii i anatomii człowieka dlatego też jest uważany za jednego z najbardziej wziętych trenerów personalnych, który oprócz głębokiej analizy fizjologii i upodobań klienta i ułożeniu optymalnego planu treningowego specjalizuje się w kompozycji prawidłowej diety oraz doborze odpowiednich suplementów.

Przejdźmy do rzeczy... Michał Karmowski prowadzi swój własny kanał w popularnym serwisie wideo jakim jest YouTube o kulturystyce i postanowił zająć się hejterem, który grubo przesadził i obrażał jego osobę, a nawet rodzinę poprzez Internet. Pan Michał  zdeterminował się do takiego stopnia, że sam postanowił namierzyć osobę, która założyła specjalną stroną na facebooku, gdzie publikowane były obraźliwe treści na temat jego osoby i rodziny. Poszukiwanie hejtera zajęło mu sporo czasu, bo aż 10 miesięcy, ale udało się!

Sprawa znalazła swój finał w sądzie jednak ten popularny kulturysta zrezygnował z pozwu o odszkodowanie i zamiast tego zaproponował inne wyjście, że nastoletni hejter odpokutuje za swoje czyny pracą społeczną przez 400 godzin w hospicjum gdzie będzie pomagać przy starszych i schorowanych osobach.

Pan Michał Karmowski nagrał również specjalny materiał wideo ze znalezionym hejterem, które ma być przestrogą dla wszystkich internautów, ponieważ udowadnia w nim, że anonimowość w sieci nie istnieje i jeśli ktoś ma zamiar kogoś obrażać i hejtować w Internecie powinien się najpierw kilka razy zastanowić zanim to zrobi, bo w rezultacie może słono zapłacić za swoje czyny.